Kariéra

Naše stále se rozvíjející stavební společnost v současné době hledá vhodného uchazeče na pozici:

STAVBYVEDOUCÍ

se zaměřením činnosti na izolaci staveb, opravy a zateplení fasád bytových domů. Místo působení Ústí nad Labem a region.

Náplň práce:

  • zajišťování přípravy stavby
  • koordinace stavebních prací
  • aktivní účast na kontrolních dnech
  • zpracovávání podkladů k fakturaci
  • fakturace

Co od vás očekáváme:

  • min SŠ vzdělání stavebního směru
  • praxe v oboru vítána
  • samostatnost a pečlivost
  • znalost práce na PC
  • komunikativnost, samostatnost, flexibilitu, spolehlivost
  • ŘP skupiny B

Co vám můžeme nabídnout:

  • pracovní místo na HPP či OSVČ – dle dohody
  • zajímavou různorodou práci, možnost seberealizace
  • práci v přátelském kolektivu
  • férový přístup
  • motivující platové ohodnocení
  • služební telefon, automobil a PC

V případě vašeho zájmu o volnou pracovní pozici prosím zašlete váš životopis na mail: karel.jedlicka@jfhing.cz nebo přímo kontaktovat na mobil 606 737 737.

Pokud nebudete vybrán jako vhodný uchazeč/uchazečka pro volnou pracovní pozici, vaši nabídku si ponecháme v naší databázi po dobu jednoho roku pro další případné využití.

Poskytnutí vašich osobních údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat.